15 Wrz

Kolorowe Chile zaprasza

Dziś ukazała się nowa książka Elżbiety Wichrowskiej-Janikowskiej. Autorka zabiera nas tym razem do Chile – kraju pustyń i kolorowych lagun, gorących źródeł i gejzerów, jezior i wulkanów, gór, oceanu, bujnych lasów i wyschniętych stepów, fiordów, wysp i lodowców. W tym kraju naprawdę można zobaczyć wszystkie krajobrazy świata!

16 Sie

Austriackie ferraty są niedaleko…

Wznowiliśmy pierwszy tom przewodnika po ferratach Austrii – tych położonych najbliżej Polski, a więc cieszących się największym zainteresowaniem. Zapraszamy do księgarń i na sp.com.pl.

26 Lip

Na wakacje – w Dolomity

Cieszący się dużą popularnością przewodnik Rafała Kardasia i Dariusza Tkaczyka po okolicach Cortiny d’Ampezzo doczekał się drugiego wydania. Książkę już można kupić w naszych księgarniach i na sp.com.pl.

25 Maj

Nowy przewodnik po Alpach Szwajcarskich

A może by tak pojechać pod Matterhorn? Nie każdy z nas tam wejdzie, ale każdy może pospacerować u jego stóp widokowymi szlakami do schronisk, restauracji, jezior, lodowców i innych atrakcji. 50 takich – łatwych i trudniejszych – tras opisujemy w naszym nowym przewodniku po okolicach słynnych szwajcarskich kurortów Zermatt i Saas-Fee.