Rowerem przez Alpy


Chcemy zaprosić państwa na rowerową wycieczkę po Alpach. 100 przełęczy alpejskich na rowerze szosowym: to propozycja dla każdego ambitnego kolarza. W dwutomowym przewodniku zostały opisane najpiękniejsze trasy kolarskie całego obszaru alpejskiego od południowej Bawarii po Prowansję. Każda trasa zilustrowana jest aktualnymi zdjęciami, dokładnym opisem i profilem wysokościowym oraz szczegółową mapą. Dodatkowo przewodnik zawiera liczne wskazówki dotyczące interesujących miejsc wzdłuż proponowanych tras.

Oprócz opisów technicznych, mapek i schematów w książce znajdą Państwo sporo ciekawych wiadomości krajoznawczych i zdjęć, które powinny Państwa zachęcić do odwiedzenia francuskich i szwajcarskich Alp na rowerze.

59.00 zł

59.00 zł

Nakład wyczerpany

59.00 zł
Kategorie: , , .
Autor

Rudolf Geser

Oprawa

Miękka

Format

146 x 210 mm

Tytuł oryginału

100 Alpenpässe mit dem Rennrad

Przekład

Anna Tomaniak, Magdalena Rochowska

„Rowerem przez Alpy” (…) zawiera wszystkie najbardziej potrzebne informacje, które z pewnością będą przydatne każdemu kolarzowi amatorowi. Dołączone fotografie przypominają o pięknie tych miejsc i wydają się mówić, że nawet najwyższe sportowe cele nie mogą go przysłonić, a ich przejechanie powinno dostarczyć wiele radości i satysfakcji.

Marta Wiśniewska

czytaj całość

Który rowerzysta choć trochę interesujący się sportem kolarskim nie słyszał o wysokogórskich przełęczach Col d’Iseran, Col du Galibier, Passo dello Stelvio czy Passo Fedaia znanych z Tour de France oraz Giro d’Italia? W ilu planach podróżniczych goszczą takie podjazdy jak do L’Alpe d’Huez, Madonny di Campiglio czy na przełęcz Hohtor w Austrii?

czytaj całość